Acasă · Licitații
· Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou cu placare bond
- Număr anunț
- DA40388767
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
- Furnizor / câștigător
- OPTIMUS PLUS SRL (CUI RO4583187)
- Cod CPV
- 79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.512,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.512,40 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 09:43
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.512,40 RON
din 3.512,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro