Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KEYTRUDA 25MG/ML CONC. PT. SOLV. PERF 100MG* FL 4ML (PEMBROLIZUMABUM 100mg)
- Număr anunț
- DA40386952
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.405,56 RON
- Valoare atribuită
- 43.405,56 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 08:05
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.405,56 RON
din 43.405,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro