Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție de validatoare și servicii de instalare pentru autobuze electrice.

Număr anunț
DA40394800
Autoritate contractantă
S.C. ECOTRANS STCM S.R.L (CUI 39950464)
Furnizor / câștigător
PRODATA MOBILITY RO S.R.L. (CUI 33839433)
Cod CPV
34927000-1 · Aparate de taxare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.600 RON
Valoare atribuită
268.600 RON
Data publicării
14.05.2026 13:47
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268.600 RON

din 268.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.