Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JUST PLANTS BAUT.VEG.OVAZ 1L - 1BUC
- Număr anunț
- DA40400826
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03211600-9 · Ovaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,69 RON
- Valoare atribuită
- 10,69 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 10:21
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,69 RON
din 10,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro