Ofertă acceptată Cumpărare directă

COROANA DE FLORI NATURALE

Număr anunț
DA40398700
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01991 (CUI 27260258)
Furnizor / câștigător
CONCEPT FLORAL EVENTS S.R.L. (CUI 52880315)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
15.05.2026 08:43
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.