Ofertă acceptată Cumpărare directă

banane

Număr anunț
DA40379271
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "HOREA (CUI 4566666)
Furnizor / câștigător
EVELIN SRL (CUI 11189801)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,58 RON
Valoare atribuită
392,58 RON
Data publicării
13.05.2026 10:51
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,58 RON

din 392,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.