Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OFERTA servicii de curatenie Interioara MMB
- Număr anunț
- DA40366612
- Autoritate contractantă
- MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
- Furnizor / câștigător
- CURATENIE ECOLOGICA S.R.L. (CUI 51069634)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare finală
- 12.500 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 10:20
- Data finalizării
- 15.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.