Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra concasata

Număr anunț
DA40402916
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
DC GREEN ROAD S.R.L. (CUI 40252279)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.300 RON
Valoare atribuită
13.300 RON
Data publicării
15.05.2026 11:46
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.300 RON

din 13.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.