Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicina muncii Spital Dej 2026
- Număr anunț
- DA40394812
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Furnizor / câștigător
- VIA NOVA MEDICAL S.R.L. (CUI 48189819)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.250 RON
- Valoare atribuită
- 28.250 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 13:48
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.250 RON
din 28.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro