Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de răspundere civilă auto RCA și CASCO - Autovehicule Poliția Locală Pașcani

Număr anunț
DA40390263
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.459,26 RON
Valoare atribuită
8.459,26 RON
Data publicării
14.05.2026 10:38
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.459,26 RON

din 8.459,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.