Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform oferta DN99 S154390
- Număr anunț
- DA40351510
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402,84 RON
- Valoare atribuită
- 402,84 RON
- Data publicării
- 09.05.2026 14:22
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
402,84 RON
din 402,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro