Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADVANTAN 1mg/g crema X 50 g. METHYLPREDNISOLONUM ACEPONAT

Număr anunț
DA40394639
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,50 RON
Valoare atribuită
278,50 RON
Data publicării
14.05.2026 13:42
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,50 RON

din 278,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.