Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA SUPERIOARA DEZOSATA CURCAN REF

Număr anunț
DA40383846
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,32 RON
Valoare atribuită
297,32 RON
Data publicării
13.05.2026 13:56
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,32 RON

din 297,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.