Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulciuri

Număr anunț
DA40395151
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanu (CUI 5033688)
Furnizor / câștigător
MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
Cod CPV
15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,24 RON
Valoare atribuită
325,24 RON
Data publicării
14.05.2026 14:01
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,24 RON

din 325,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.