Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE RCA
- Număr anunț
- DA40400122
- Autoritate contractantă
- Colegiul Agricol Traian Savulescu Tg.Mures (CUI 4322483)
- Furnizor / câștigător
- CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. (CUI RO17067935)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.518,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.518,10 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 09:54
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.518,10 RON
din 2.518,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro