Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole Mobilier
- Număr anunț
- DA40399223
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MOLDOVEI (PRIMARIA COMUNEI VALEA MOLDOVEI SUCEAVA) (CUI 4326957)
- Furnizor / câștigător
- ELENA DAD S.R.L. (CUI 42591298)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.900 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 09:11
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.900 RON
din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro