Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse

Număr anunț
DA40398032
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. SI P.N.'' IULIA HASDEU'' MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 20881410)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.019,42 RON
Valoare atribuită
1.019,42 RON
Data publicării
15.05.2026 07:25
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.019,42 RON

din 1.019,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.