Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse din plastic

Număr anunț
DA40403191
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BUCURESTI (CUI 4266065)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.093,92 RON
Valoare atribuită
16.093,92 RON
Data publicării
15.05.2026 11:58
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.093,92 RON

din 16.093,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.