Ofertă acceptată Cumpărare directă

Burete magnetic pentru tabla alba magnetica whiteboard de scris 11 cm x 5,5 cm x 2,5 cm B4U BE1016 I

Număr anunț
DA40401932
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,80 RON
Valoare atribuită
6,80 RON
Data publicării
15.05.2026 11:08
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,80 RON

din 6,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.