Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsator capsatoare metalic metalice 40 45 coli cu capse 24/6 si 26/6 NOKI C14 C 14
- Număr anunț
- DA40401728
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43,80 RON
- Valoare atribuită
- 43,80 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 11:00
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43,80 RON
din 43,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro