Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru teflonic reutilizabil Aesculap JK090 - 1000 sterilizari
- Număr anunț
- DA40398164
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.103,20 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 07:55
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.103,20 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro