Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINA TARTRAT HYPERICUM 2MG/ML
- Număr anunț
- DA40398732
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 08:45
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85.000 RON
din 85.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro