Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PUBELA SMART DE PENTRU GUNOI COS COSURI CU CAPAC BATANT 14L 14 L STERK
- Număr anunț
- DA40395922
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,71 RON
- Valoare finală
- 108,71 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 14:33
- Data finalizării
- 15.05.2026 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.