Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maturi sorg cu coada 950 gr cu 4 cusaturi

Număr anunț
DA40386706
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
POPA C. MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 18237442)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
14.05.2026 07:18
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 07:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.