Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun NIBP adult/ pediatric pentru monitoarele de functii vitale GE Healthcare
- Număr anunț
- DA40399896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
- Cod CPV
- 31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 09:44
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro