Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,5% sub estimat
TOPAX 66 11KG Agent de curățare și dezinfecție lichid
- Număr anunț
- DA40389993
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- ATU14260100 ECOLAB GMBH
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 642,60 RON 23,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2026 10:28
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
642,60 RON
din 840 RON estimat
23,5%
Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 197,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.