Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulsoximetru Profesional Contec CMS60D (contine senzor neonatal) SpO2, Puls. Port USB date

Număr anunț
DA40402646
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33180000-5 · Asistenta functionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
740 RON
Data publicării
15.05.2026 11:35
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.