Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bromazepam LPH 3mg-cpr. x 30

Număr anunț
DA40400018
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577 RON
Valoare atribuită
577 RON
Data publicării
15.05.2026 09:49
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577 RON

din 577 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.