Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TARGOCID 400MG PULB X 1FL + SOLV X 1FL (TEICOPLANINUM)
- Număr anunț
- DA40399453
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.780,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.780,50 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 09:23
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.780,50 RON
din 5.780,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro