Ofertă acceptată Cumpărare directă

medicamente teii

Număr anunț
DA40398706
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
Cod CPV
33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.352,40 RON
Valoare atribuită
1.352,40 RON
Data publicării
15.05.2026 08:43
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.352,40 RON

din 1.352,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.