Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doxorubicina 2mg/ml-conc.pt.sol.perf. x 25ml x 1fl-Accord Healthcare PL DOXORUBICINUM

Număr anunț
DA40391797
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,80 RON
Valoare atribuită
606,80 RON
Data publicării
14.05.2026 11:39
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,80 RON

din 606,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.