Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paxeladine 2mg/ml sirop x 100ml /
- Număr anunț
- DA40390207
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217 RON
- Valoare atribuită
- 217 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 10:36
- Termen limită
- 19.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
217 RON
din 217 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro