Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENOSTAZIN 1,5MG/5ML*5FIOLE TERAPIA ( CARBAZOCHROMI SALICYLAS )

Număr anunț
DA40390028
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.282 RON
Valoare atribuită
1.282 RON
Data publicării
14.05.2026 10:29
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.282 RON

din 1.282 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.