Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare, lumini, inchiriere podium

Număr anunț
DA40397762
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
LOUDNESS S.R.L. (CUI 52030420)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
14.05.2026 16:50
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
14.05.2026 17:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.