Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC COMPOZIT 68*68 CLASA A15

Număr anunț
DA40396253
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
TOMA-VIV SRL (CUI 15348853)
Cod CPV
44423740-0 · Capace pentru guri de vizitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.508,25 RON
Valoare atribuită
1.508,25 RON
Data publicării
14.05.2026 14:47
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.508,25 RON

din 1.508,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.