- Număr anunț
- DA40403828
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
- Furnizor / câștigător
- SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
- Cod CPV
- 39221180-2 · Ustensile de gatit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,80 RON
- Valoare atribuită
- 181,80 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 12:25
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,80 RON
din 181,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro