Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pensula pentru vopsea alchidica maner PVC, latime 50 mm
- Număr anunț
- DA40399667
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,70 RON
- Valoare atribuită
- 143,70 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 09:34
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,70 RON
din 143,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro