Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si acordare viza CFP

Număr anunț
DA40399868
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda (CUI 43773476)
Furnizor / câștigător
CONT ACTIV SRL (CUI 16184759)
Cod CPV
79210000-9 · Servicii de contabilitate si de audit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
15.05.2026 09:43
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.