Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Stema Romaniei 43x61cm/95g/mp

Număr anunț
DA40398471
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
CZ08725004 SPM - Security Papers, s.r.o
Cod CPV
22990000-6 · Hartie pentru utilizare grafica, hartie nestratificata si neimpermeabilizata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.290,31 RON
Valoare atribuită
2.290,31 RON
Data publicării
15.05.2026 08:26
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
15.05.2026 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290,31 RON

din 2.290,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.