Atribuită Cumpărare directă

Serv.as.teh. obiectiv„Lucrari tehnico – edilitare -Construire locuinţe pentru tineri Etapa I Al.Tran

Număr anunț
DA34970306
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
DINENG DEV SRL (CUI 27752170)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON