Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii/zugravit sediu S.S.N.Constanta Sud
- Număr anunț
- DA40403732
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- GEOROX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52658727)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.519 RON
- Valoare atribuită
- 54.519 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 12:21
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2026 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54.519 RON
din 54.519 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro