Ofertă refuzată Cumpărare directă

Essentiale Forte 300 mg x 30 cps.(fosfolipide esentiale)

Număr anunț
DA40394870
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.346,40 RON
Valoare finală
1.346,40 RON
Data publicării
14.05.2026 13:50
Data finalizării
17.05.2026 18:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.