Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container Maritime 40 ft HC nou''one way'' cu transport inclus

Număr anunț
DA40395181
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
ARCA INTERMED S.R.L. (CUI RO49989569)
Cod CPV
44613000-0 · Containere de mari dimensiuni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.484,57 RON
Valoare atribuită
19.484,57 RON
Data publicării
14.05.2026 14:02
Termen limită
22.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.484,57 RON

din 19.484,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.