Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA40407186
Autoritate contractantă
COMUNA STEFANESTI (CUI 2573918)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.857,55 RON
Valoare atribuită
1.857,55 RON
Data publicării
18.05.2026 08:10
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.857,55 RON

din 1.857,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.