Ofertă acceptată Cumpărare directă

OMEPRAZOL 40 mg,HALOPERIDOL,ESOMEPRAZOL 40 mg,DORZOPT,AZITROMICINA 500 mg

Număr anunț
DA40404528
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.780,29 RON
Valoare atribuită
7.780,29 RON
Data publicării
15.05.2026 12:57
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.780,29 RON

din 7.780,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.