Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telemea Napolact gust dom 350 gr

Număr anunț
DA40405667
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
ANA CONS ALL ACTIVITIES SRL (CUI 36470275)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,84 RON
Valoare atribuită
619,84 RON
Data publicării
15.05.2026 14:00
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,84 RON

din 619,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.