Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,7% sub estimat
HIPP AR FORMULA DE LAPTE SPECIALA*300G
- Număr anunț
- DA40385616
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995,60 RON
- Valoare atribuită
- 740 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2026 15:15
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
740 RON
din 995,60 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 255,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.