Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de realizare a subtraversării conductei de refulare pe DN3, str. Negru Vodă, aferent SPAU 9

Număr anunț
DA40399295
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
AMC CONSTRUCT FACTORY S.R.L. (CUI 41885392)
Cod CPV
45221211-4 · Subtraversare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.618 RON
Valoare atribuită
101.618 RON
Data publicării
15.05.2026 09:15
Termen limită
21.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.618 RON

din 101.618 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.