Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Respisun solutie 4ml x24dz
- Număr anunț
- DA40403043
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,44 RON
- Valoare atribuită
- 471,44 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 11:52
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,44 RON
din 471,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro