Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract Engros-Motorina Contractul se va incheia pe CIF 25774368
- Număr anunț
- DA40402976
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.983,60 RON
- Valoare atribuită
- 213.223,20 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 11:49
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213.223,20 RON
din 211.983,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro